Zauważyłem, że często o to pytacie na forach internetowych. Jaka jest cena, czy też ile kosztuje certyfikat Google AdWords? Odpowiedź jest bardzo prosta, zdobycie certyfikatu nie wiąże się z żadnymi kosztami. Certyfikat Google AdWords nie kosztuje nic, ale trzeba zdać co najmniej dwa egzaminy. Cóż, zacznę może od początku co trzeba zrobić, aby taki certyfikat otrzymać.


Po pierwsze: Zarejestruj się na https://www.google.com/partners/.


Po drugie: Uzupełnij swoje dane https://www.google.com/partners/#p_profile. W historii wymagane było powiązanie konta z firmą, obecnie nie jest to wymagane.

powiązanie z firmą, google partnersNie mam powiązania z żadną firmą, a mogę zdawać egzamin:

egzaminy google adwords w google partners


Po trzecie: Musisz zdać co najmniej dwa egzaminyPodstawy reklamy” + jeden dla zaawansowanych (sieć wyszukiwania dla zaawansowanych lub sieć reklamowa dla zaawansowanych). https://www.google.com/partners/#p_adwordscertification

jak otrzymać certyfikat google adwords, google partners


Po zdaniu dwóch egzaminów otrzymasz certyfikat Google AdWords.

Jeszcze coś o materiałach: Najlepiej przejrzeć linki, które pokażą się po kliknięciu w szczegóły konkretnego egzaminu: „Przygotuj się do egzaminu.”

przygotuj się do egzaminu google adwords, google partners

To tyle w tym temacie… w razie pytań służę pomocą.

 
Sebastian Heymann
Pasjonat Marketingu Internetowego. MaGazynieR z E-Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Doradzam klientom z różnych branż w różnych regionach świata. Można mnie spotkać między innymi w Katowicach, Krakowie czy Rzeszowie. Bezpośredni i dociekliwy, czasem ironiczny. W życiu kieruje się jasnymi i prostymi zasadami. Prywatnie mąż, bloger, fan dobrego kina. W wolnych chwilach czyta książki oraz ogląda filmy i seriale.
Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...